[]

Basik arac riskli mi?

Merhaba arkadaslar yere normalden 1cm daha basik bir arac var, yani cakal kasa sahin kadar degil ama alacak arkadasa sahibi 1cm presledik demis. Oyle deniyormus jargonda bunun bir riski olur mu sizce? 1cm onemsenmesi gereken bir rakam midir?
 
press yapmak sağlıklı değil. onun yerine spor yay alıp takmak daha iyi.


  • false pretension  (20.04.21 19:24:33) 
Burada bahsedilmiş: www.mazdagaraj.com


  • prole  (20.04.21 19:26:50) 
büyük ihtimalle aracın güvenliğini riske atacak, ve yürüyen aksamın beklenmedik arızalar vermesine yol açabilecek bir işlem.
arkadaşın dediği gibi nasıl yapıldığı da önemli. bir an evvel orijinal helezon ve şoklarla değiştirilmesi güvenlik ve dayanıklılık açısından faydalı olur.

  • gkhncnzdgn  (20.04.21 19:26:52 ~ 19:28:01) 
pres çok sıkıntı, orjinal yayını bulamazsan bulaşma. bu arada kimse 1 cm basmaz, bende 3 cm orjinal spor yay var bu işin minimumu 2,5 civarıdır.


  • garavel  (20.04.21 20:03:12) 
Basık araç demek sağı soluyla oynanmış demek, bu bilince sahip kullanıcıdan asla araç almam. Her türlü sorun çıkarabilir.


  • mirty  (20.04.21 23:41:40) 
Araçlarını basan birkaç kişiyi tanıyorum. Arabalarını çalmış gibi kullanıyorlar. Basıklıktan dolayı bir problem olmasa da deli gibi kullanmaktan dolayı başta gözünüze çarpmayacak ancak sonradan iş açacak bir arızası olabilir. (İkiye bölünmüş aracı fark edemeyen eksperlerin olduğu bir memlekette)


  • Anthony McCarten  (20.04.21 23:44:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.