[]

Torrent Upload Sorunu

Merhabalar, qBittorrent kullanıyorum ve kesinlikle upload olmuyor, sanırım internet güvenlik ayarlarında bir şeyi yanlış yaptım hani olur ya ev ağı vs, başka uploadlarda hiçbir sorun yok sadece torrentte var, acaba napsak?
 
uzun zamandır ayrıntılı torrent kullanmadım ama upload için ayrı bir port gerekli, sizin o port kapalı mı acaba?


  • co2s2  (20.04.21 17:40:37) 
Google'da "torrent hızı artırma" şeklinde geçmişte bir arama yaptıysan eğer mutlaka çıkan sonuçlardan biri bağlantı ayarlarından izin verilen upload hızını 0'a düşürmen gerektiğini yazmıştır. İlk oraya bakardım.


  • IncredibleMau  (20.04.21 17:48:13) 
@co2s2 netspeed vdsle geçtikten sonra böyle oldu belki de yani onun portu ile alakalı olabilir veya ben şu an cahil cahil konuşuyorum bilmiyorum.
@IncredibleMau yok ondan değil onda herhangi bir sorun yok.

  • ckisc  (21.04.21 17:00:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.