[]

fatih altayli'nin kripto para yayini basligi

okudugumu hatirliyorum ama basligi bulamiyorum resmen.

bi' buldurun be.


 
  • pispinti  (20.04.21 12:03:24) 
ilk başta buna baktım zaten de bu değil sanırım. belki de yanılıyorum.

hatta fatih altaylı'nın cahil cahil soru sorduğu eleştirisi vardı, biri de herkes anlasın diye öyle soru soruyor demişti. vallahi bilemedim.

edit: fatih altaylı başlığında yayınla ilgili bir entry okumuşum sadece, yanlış alarm haha.
  • chezidek  (20.04.21 12:07:07 ~ 12:11:29) 
o akşam özgür demirtaş başlığı gündemdeydi muhtemelen oradan bir entry falan okudunuz.


  • avatar is back  (20.04.21 12:13:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.