cevaplarda tik yoksa cevap yazmamazlık yapıyor musunuz?

sb

Tiklere hiç takılmıyorum ben. Kendi duyurularımda tik olayı sadece alaycı çirkin cevap gelirse eğer onlara tik vermediğim zaman işlevini yerine getiriyor benim için.

  • IncredibleMau  (19.04.21 22:56:29)
Ben de yazıyorum takılmıyorum ama sonrasında tik var mı diye kontrol ediyorum

  • esinikaybetmiscorap.  (19.04.21 22:57:15)
Ediyorum, hatta ara ara bakıp tik gelmeyen cevaplarımı siliyorum. Buna gelmezse bunu da silerim zaten.

  • top_secret  (19.04.21 23:00:26)
buna hiç takılmıyorum. burası en nihayetinde deneyimlerimizi paylaştığımız bir platform. duyuru sahibinin yanıtıma tik vermemesi yanıtımın benzer bir soruya yanıt arayan başka duyurucuların işine yarayabileceği gerçeğini değiştirmiyor benim açımdan.

  • Phoebe  (19.04.21 23:05:10)
Tik alıp almamam ile ilgilenmiyorum ama soru sahibi tik atmaktan bihaberse cevabımı ondan esirgiyorum.

  • ruhen hastayim ben  (19.04.21 23:19:39)
Tik bir anlamda yazdıklarımızın dikkate alınıp alınmamasını, verilen cevabın faydalı olup olmamasını da gösteriyor benim için. Dikkat ediyorum mesela...

  • istanbul gecesi  (20.04.21 00:23:52)
Tik benim için de önemli değil ama soruyu soran kişi sorularına gelen hiçbir cevaba özellikle tik atmamasıyla dikkatimi çekmiş biriyse ona cevap bile vermiyorum.

  • kedimedi  (20.04.21 00:31:31)
herkes her an tik atamayabiliyor, soruyu açıp saatler sonra bakabilenler de var. o yüzden o soru özelinde buna dikkat etmiyorum ama soruya cevap yazıp tik atmamışsa, baktığımda eski sorularında tik atmamışsa bir kullanıcı, ona cevap vermemeyi tercih ediyorum. nezaketsizlik çünkü, vakit ayırmış cevap yazmış, tik atmaya erinecek kadar yüzsüz bir tipmiş gibi geliyor.

  • Jux  (20.04.21 00:34:44)
evet yapıyorum. adam üşenip tik atmamış, ben niye uğraşıp cevap yazayım diyorum.

  • trajikomix  (20.04.21 01:14:19)
Aynen, yazmiyorum ben de oyle olunca :) Onemsenmiyormus gibi geliyor cevap.

  • e mice  (20.04.21 01:47:12)
Önemsemiyorum. Kendim duyuru açmadan önce benzer bir duyuru açılmış mı diye arıyorum. Yani buradaki soru cevaplar sadece soruyu soranın işine yaramıyor. Yıllar sonra okuyan birinin de işine yarayabiliyor. Duyuru sahibinin tik atıp atmaması çok önemli değil benim için.

  • black holes in the sky  (20.04.21 01:54:14)
yo umrumda değil. hatta bu adamları tikleri olması gerektiği gibi kullananlardan daha çok seviyorum. trollük yapanlar hariç yanıtını beğenmediklerine tik vermeyenler çok itici geliyor.

  • bohr atom modeli  (20.04.21 01:59:52)
Ben soru sormuş cevap vermişim,3 gün geçmiş hiç tik yok o zaman demek sorusunu da umursamıyor verdiğim cevabı siliyorum.

  • liberal  (20.04.21 09:53:48)
Evet

  • pati  (20.04.21 09:58:59)