Superonline Taahhüt

Superonline fiber taahhütüm bir kaç gün içinde sona eriyor. Hizmetten memnunum. 1 + 1 yıl taahhüt teklif ettiler. ancak ev değiştirme ihtimalim var 1 sene içinde. Ev değiştirirsem ve taşındığım adreste superonline hizmeti yoksa cayma bedeli olmadan taahhütün iptal edileceğini söylediler. bu doğru bir bilgi mi ? Teşekkürler.

Doğrudur muhtemelen fakat sadece fiber olarak düşünmeyin, taşındığınız adreste fiber yok ancak bakır hat varsa DSL üstünden taahhüdünüzü devam ettirebilirler. Kastettikleri şey hiçbir şekilde telefon/fiber altyapının olmaması olsa gerek. Benim sözümle hareket etmeden önce muhakkak teyit edin ama :)

  • orient blue  (19.04.21 20:14:04)
evet doğru.

siz yine de 1+1 yapmayın. her sene fiyatlar ucuzluyor zaten. 1 senelik taahhüt yeterli.
  • false pretension  (19.04.21 21:04:12)
@orient’in dediği gibi, bir şekilde en basit altyapı bile olsa taahhüt devam ediyor. Mesela ttnet altyapısını kullanarak dsl hizmet sunuyorsa taahhüt devam ediyor (başımıza geldi)

  • giovanne  (19.04.21 22:06:17)