[]

Devlet Hastanesi'nde PCR testi yaptırdım ama rapor verilmedi

Az önce PCR testi yaptırdım, normalde çalıştığım için rapor vermeleri gerekmez miydi? Hiçbir şey vermeden yolladılar. Zaten o kadar hızlı hareket ettiriyorlar ki sonuçlara nerden bakacagimi bile soramadım. Daha önce iki kere özel hastanede yaptırmıştım, hem rapor vermişlerdi hem de mesaj filan gelecek diye anlatmışlardi.

Ben şimdi rapor için tekrar dönüp sorayım mi yoksa bu standart prosedür mu? Tesekkur ederim şimdiden herkese.


 
e nabızda çıkıyor sonuç ordan rapor olarak çıkartabilirsiniz


  • jelly bear  (19.04.21 09:50:15) 
Jelly bear, o sonuç rapor yerine geçiyor mu?


  • fraise  (19.04.21 09:51:02) 
sonuç olarak rapordan bahsediyorsanız e-nabızda görünüyor. ama istirahat raporundan bahsediyorsanız bana da vermemişlerdi öyle bir şey şipşak test yaptırıp çıktım. o gün epey kötüydüm peki ya rapor dedim, vermiyoruz dedi. ertesi gün aile hekimime gidip hocam dün gece test yaptırdım negatif ama durum bu dedim öyle bir rapor aldım.


  • ruh i tibbiye  (19.04.21 10:25:21) 
beni ilk gün arayan hemşire/doktor sormuştu rapor lazım mı diye. raporu da e nabıza düşmüştü.


  • NightBringer  (19.04.21 11:23:02) 
Arayan hemşire sormadıysa aynı numaradan geri arayıp rapor isteyebilirsiniz. E-nabız’a düşüyor sonradan.


  • ruhen hastayim ben  (19.04.21 12:28:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.