[]

Bugün alıp 6-12 ay beklemelik coin var mı?

Kısa vadeli ve al sat yatırımdan zerre anlamam ve bana uygun olmadıkları için yatırmam hiç. Ancak orta uzun vadeli yatırım yapmak istiyorum. Hangilerinin geleceği var? Hangileri iyi yükselir?
 
chz, rose, bnb


  • rentts  (17.04.21 20:45:58) 
bnb, arpa diyolar. arpa özellikle bi araştır.

ytd.
  • garavel  (17.04.21 20:48:16) 
Btt olabilir belki. Konuya tam hakim değilim.


  • ismira007  (17.04.21 22:06:54) 
Btt değil.
Türklerin göz bebeği çöp coin btt.
Ytd. Ben almazdım.
Arpa ilginç paralar kazandırdı bugün bana.
Hiç biri ytd.
  • Deathrow  (18.04.21 02:39:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.