[]

Eczaneden ilaç almam lazım ama karantinadayım

Eczaneden ilaç (ağrı kesici,parol) almam lazım ama karantinadayım. Bu ilacı nasıl alabilirim? Eczaneye çıkabilir miyim?
 
Eczanenin kalfasi varsa ya da apartman gorevlisi varsa onlar getirip kapiya birakabilirler.

Soruya direkt cevabim yok, eczaneye gitseniz bile disaridan, belli mesafeyle isteyin ilaci. Ya da oncesinde telefonla arayin, disariya biraksinlar gerekirse vs.
  • kuehles blondes  (17.04.21 20:14:26) 
Evine yakın 2-3 nönetçi eczaneyi ara aralarında bir tane vicdanlı vardır evine getirirler diye düşünüyorum. Kimse yardımcı olmuyorsa eldiveni giy, 3 katlı maskeyi tak kendin git (ytd).


  • kanlakarisikyagmur  (17.04.21 20:44:41 ~ 20:47:30) 
Şöyle hüzmetler var ama ben kullanmadım
www.google.com.tr

  • kaptan memo  (17.04.21 20:57:01) 
Bazi ezcacilar cirakla gonderiyor.


  • stavro  (17.04.21 21:02:58) 
kaymakamlığı arayabilirsiniz. vefa destek grupları getiriyordu sanırım


  • jepa  (18.04.21 00:03:34) 
Ulak uygulaması kurye aracılığıyla çeşitli ihtiyaçları ulaştırıyor müşteriye. Muhtemelen halletmişsinizdir bu saate kadar ama aklınızda olsun.
Geçmiş olsun.

  • somethinginthewayshemoves  (18.04.21 00:26:59) 
eczacılar her türlü ulaştırır, getirir. kötü esnafa rastlamadım eczacılarda. çevrenizdeki herhangi bir tanesini arayın yeter.


  • bisorumvargaliba  (18.04.21 01:21:37) 
eczasi getirmez ise paket servis yapan bir rest ara siparis ver, bir de evden cikamiyorum kurye gelirken eczaneden su ilaci alabilir mi bahsis de vericem de. kesin yardim ederler


  • oscar  (18.04.21 06:24:43) 
aynı durumda iken yakındaki eczaneyi aramıştım bana kalfası ile göndermişti. Hatta ödemesini bile karantinadan sonra aldılar.


  • cursor  (18.04.21 06:26:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.