[]

Kuru Cilt Problemi ve Dermatolog Tavsiyesi

Arkadaşlar selam. Soru başlıkta aslında ama biraz açıcam. Belki tavsiye vereniniz olur. Pul pul dökülen ve üç-dört ay bandında travmatik döküntü yaşayabilen ve acı veren cilt tipine çözüm aramaktayım. Ayrıca Istanbul'da iyi bir dermatolog aramaktayım. Tercihen yüksek meblağ olmasa ve net çözümlere gidebilen bir doktor olsa şükela olur. Yardımı olacak biri varsa şimdiden teşekkürler
 
Benim de bir cilt rahatsızlığım var. Doktor bana adında Lipo olan bir sıvı vermişti cilt kuruluğu için. Cilt kuruluğu olduğunu söylenirseniz size de verir mutlaka.


  • dissendium  (17.04.21 19:07:54) 
Dıştan tedavi yöntemi olarak tonik serum nemlendirici gibi ürünleri cildinize kurumadan üst üste uygulamanızı tavsiye ederim. Hepsinin cilt tipinize uygun olmasına özen gösteren. Seçeceğiniz toniklerin nemlendrici olmasına özen gösterin. Hyaluronic Acid içerikli olabilir. Ancak kıllanırken öncesinde yüzünüz nemli olmalı. 7 skin yöntemi var. Bu kurumadan nenlendirme amaçlı bir serum kullanabilirsiniz. Üzerine yine kurumadan nemlendirici. Ve squalane yağı kullanabilirsiniz. Bu yağı araştırmanızı tavsiye ederim.


  • canavar geliyor kacalim  (17.04.21 21:52:34) 
Medicana Ataşehir’deki Dr. Figen Akın’ı tavsiye ederim. İyi bir hekim.


  • derd  (17.04.21 22:48:36) 
Dermatologların çoğu botoksçu olmuş. Figen Hn. hekimlik yapıyor.


  • derd  (17.04.21 22:52:17) 
Selamlar, geçmiş olsun. Beylikdüzü Doktorları Kliniği'nde Dr. Sadiye Keskin var, öneririm. Umarım hızlıca çözülür.


  • saveur  (17.04.21 23:45:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.