[]

Bank of America ve BİST

BoA BIST'te kendisi mi işlem yapıyor yoksa sıradan Amerikalı vatandaş onu aracı kurum olarak mı kullanıyor?

Çokça spekülatif hissede alıcı satıcı olarak görüyorum da merak ettim.


 
Türkiyedeki BoA

Bank of America Yatırım Bank A.Ş olarak işlem yapıyor.

Bireysel müşterilere bir hizmeti yok.
  • AlsterWasser  (16.04.21 15:04:43 ~ 20.04.21 21:51:43) 
ben de bir tane hisse yorumunda denk geldim. dediğin gibi spekülatif hisselerde dengeleri bozuyormuş (tecrübeli olanların yorumuydu) en son sasa'da rolü vardı.


  • evimin paspasi  (16.04.21 15:15:36) 
BoA’nın makinesi var. Algoritmik trading yapıyor o makine. Bizim amatör küçük yatırımcıyı da inek gibi sağıyor. Piyasamızın derinliği de fazla olmadığı için ve millet aşırı aç gözlü olduğu için bir güzel tokatlanıyor merill’in makinası tarafından.


  • dougsampson  (16.04.21 20:43:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.