[]

Araç Muayenesi Hakkında

Merhabalar,

Aracım 2 hafta önce muayeneden geçemedi ve yarın tekrar goturecegım. ağır hasarlı denilen herşeyi yaptırdım. bununla birlikte motor check uyarısı çıktı. bu uyarı ilk muayeneye goturdugumde de vardı ve agır hasar olarak gostermemıslerdi. sizce yarın goturdugumde sıkıntı cıkarırlar mı ? geçmeme durumu olabilir mi ?

( motor check yazısı yaklasık 5 senedir var ve kelebek vanasında sıkıntı var. )

 
obd cihazıyla o uyarı silinir diye düşünüyorum.


  • reanarchy  (16.04.21 11:36:27) 
@reanarchy dün sildirdim ama 30 dk sonra geri çıktı.


  • sislerrr  (16.04.21 11:45:38) 
sıkıntı çıkmaz, ben götürdüğümde de motor ışığı yanıyordu, ona bakmıyorlar.


  • trajikomix  (16.04.21 12:19:06) 
Muayene tekrarında sadece kusurlara bakılıyor.


  • the coon  (16.04.21 12:50:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.