[]

10 gün arayla yeniden covid olmuş olabilir miyim?

arkadaşlar yaklaşık 10 gün önce karantinadan çıktım ancak dünden beri aynı belirtileri göstermeye başladım. gözlerimi açamıyorum ağrıdan, göz ağrım uyutmuyor bile. ilk covid olduğumda da böyle olmuştu. tat kokum kısmen dönmüştü zaten o konuda net bir ayrım yapamıyorum. delireceğim artık bu kadar kısa sürede kapmış olmam mümkün mü? etrafınızda kapanlar ne kadar ara ile 2. ye yakalandı?
 
tekrar kapmadın eğer öyleyse bile, tam olarak iyileşmeden vücut direncin düştü yine belirtiler arttı.


  • reanarchy  (15.04.21 10:36:06) 
long covid dedikleri muhabbet olabilir. bazı insanlarda geçmiş gibi görünüp tekrar tekrar semptomlar görülebiliyormuş.


  • roket adam  (15.04.21 10:43:41) 
kuzenimde aynısı oldu. covid'i atlatmamış olarak kayıt edildi ve ilaç verilmedi. ancak tekrar karantinaya girdi. zaten bu arada da ev halından iki kişiye bulaştırmış oldu.


  • nzessia  (15.04.21 14:17:54) 
sanırım ben yeterli dinlemediğim için hastalık patlak verdi tekrar. bu sefer daha ağrılı geçiyor ama.


  • kestane gürgen palamut  (15.04.21 16:34:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.