[]

Online ders

Online dersler, eğitimler çok sıkıcı değil mi ya? Ehliyet kursu için online ders alıyorum. Sürekli dikkatim dağılıyor. Herhâlde üniversitede online ders alsaydım kaydımı dondururdum. Kendimi resmen şanslı nesil hissetmeye başladım. Üniversitede okuyup günde 3, 4 saat online ders gören gençler Allah bilir ne kadar sıkılıyordur.

Online eğitimlerden verim alan var mı? En son hangi eğitimi aldınız? Videodan yazılım öğrenen, dil öğrenen var mı? Bu arada ders zorunluluğu olmadan kendim 8 saat bile çalışabiliyorum. Sadece ders için bilgisayar başında olma zorunluluğu kötü.


 
ben üniversitede online ders alıyorum. halimden çok memnunum, okula giderken bu kadar verim alamıyordum. okula git-gel yaparak yorulmadığım için daha iyi ders çalışabiliyorum. sınavlarda da açık kitap olması epey kolayımıza geliyor. durumdan şikayet edenler genelde üniversitenin sosyal ortamını özleyenler oluyor gözlemlediğim kadarıyla.


  • isabella was a ginger  (14.04.21 21:00:01) 
Benim yüzyüze derste bile dikkatim dağılıyordu, o yüzden online dersi kaydedip sonra tekrar izlemek daha verimli olurdu diye düşünüyorum eğer online derse sahip olsaydım.


  • Unde bach canim  (15.04.21 02:45:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.