[]

Günde bir öğün beslenmek

Günde bir öğün, günlük kalori ihtiyacımı tek öğünde alacak şekilde beslenmeye başladım. Intermittent fastinge de alışık olduğumdan pek zorlanmıyorum ama akşam-gece saatlerinde midemde ekşime-yanma beliriyor. not: açlık hissi değil.

Buna karşı ne yapmak gerek? Zamanla geçiyor mu?


 
nexium kullan. bende de arada oluyor bi tane atıyorum düzeliyor.


  • al basmadan donu var  (13.04.21 00:39:56) 
rennie candır.


  • msb  (13.04.21 00:42:17) 
İlaç kullanma, sabahları veya yiyeceğin öğünden yarım saat önce aç karnına yarım veya bir muz ye, yapına göre. İlaç kullanma ne gerek var yav. Mide asidi oluşuyordur o asidi dengelersin ve mide duvarların tamir olur. Hem potasyum morali yükseltir iyi gelir.


  • 1bir1bir1  (13.04.21 02:07:34) 
Anti-Acid kendine yapabilecegin en buyuk kotuluklerden biridir. Helicobacter pylori var mi diye bir test yaptir. Belirtiyi ortadan kaldirmak icin ilac kullanma. Sorunun temelinde ne var bulmaya calis.


  • tezek  (13.04.21 06:09:19) 
Benim ilk aklima gelen demek ki yanlis bir sey deniyorum olurdu. Ilac kullanmadan vucudunu dinle. Genelde yemeyi mideyi tamamen doldurmadan tamamlamak ve gec saate kalmamak onerilir. Mide ilgili cok onerilen bir baska sey de stresi azaltmak.


  • dunal  (13.04.21 14:39:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.