[]

Photoshop ya da illustrator sorusu

Merhabalar, videolar ile ufak tefek kendi işimi görecek kadar görseller hazırlıyorum. O yüzden çok basit bir şey muhtemelen soracağım şey, alanım değil çünkü.
Aşağıdaki gibi soldaki görseli nasıl soldaki hale getirebilirim? Ya da video ararken ne diye aramam lazım?

prnt.sc

 
  • suicides underground  (12.04.21 22:23:00) 
Hocam teşekkürler, yalnız o arkadaş bu şekil yapmamış gibi. Renkleri değiştirmiş olabilir mi?
Bende soldaki şekildeki halleri var, shutterstock'tan indirdim. Direkt renkleri değiştirip diğer hallerini elde edebilir miyim acaba?

  • six packsiz  (12.04.21 22:32:39) 
Hayır diğer halleri vektörel çizim sağlıklı net bir görüntü elde edilemez:(


  • suicides underground  (12.04.21 22:45:44) 
Anladım peki teşekkürler :/


  • six packsiz  (12.04.21 23:05:03) 
shutterstock'tan indirdiğin görsel vektörelse eğer çok rahat düzeltebilirsin. yok raster image ise o zaman illustrator'da üzerinden trace etmek lazım. bayağı basit bir iş, eğer sadece bu kadarsa görselin orijinalini gönder bana özelden, yardımcı olayım.


  • knight of cydonia  (12.04.21 23:39:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.