[]

mhrs’den neredeyse hiçbir ağız, diş ve çene cerrahisine

ya da direkt genel diş hekimliğine randevu alamıyorum. sebebi ne olabilir bunun? aşılama yüzünden mi?
 
seneler once ortodontiye alabilmistim guc bela. ama yaslilar sagolsun tedavi icin randevu gelmediginden disim daha beter oldu :D ozele gittim 10k lira bayildim


  • nibba  (12.04.21 21:38:36) 
:(( çürüğüm çıktı ağzımda ya kalakaldım böyle. mutlaka gitmem gerek://


  • pelovann  (12.04.21 21:42:05) 
Randevu almadan tanıdık vasıtasıyla gitmiştim. Film çekilmedi. Koca hastanede 3-5 doktor var. Hemen hızlıca dolduruldu dişim. Ve sanki daha beter hale geldi. Düşen dolgum doldurulduğunda daha çok acı vermeye başladı. Özele de gideceğim ama şu aralar daha da yoğunlaşınca, hastalık korkusuna erteliyorum.

Devlet hastanelerinde diş yaptırmayın bence. Doktor iyi olsa da malzemeler çok kötü.
  • makarnacanavari  (12.04.21 22:05:01) 
saat tam 16:00'da girmen lazım.

aslında genel dişe alabiliyordum ben (geçen seneler çok gidiyordum) ama alt uzmanlık dallarına randevular 16:05'te bitiyor maalesef.
  • ahm1  (12.04.21 22:12:58) 
yoo benalabiliyorum. hatta simdi baktim, hala alabiliyorum bu saatte. ustelik cok yogun talep olan bi ilcede/sehirdeyim. ama dolgu yapiyolar mi bilmiyorum. genelde islem yapacaklari seyleri yapmamaya basladilar yine vaka sayisi artmaya baslayinca. bu salak dis hekimleri yuzunden dolguluk disim su an cekim asamasinda. cunku tedavi yapmiyoruz diye yolladilar. ozele git diret gidebiliyorsan. dis icin deger.


  • e mice  (12.04.21 23:06:45) 
tanıdığım birkaç diş hekimi filyason ekiplerinde görevlendirildi. diş hastaneleri acil durumlar dışında hasta kabul etmiyor çoğunlukla. çare özele gitmek.


  • reanarchy  (13.04.21 08:22:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.