[]

İkea çalışma masası kullananlar, sallanıyor mu?

Merhabalar duyurunun evden çalışanları,

Bende yine ikea'nın şu en giriş seviye masasından var ekran ve klavye ile kullanmama rağmen bile bazen sallanıyor. Eşim ise sık sık notlar alıyor, bu masada yazı yazdığım zaman zangır zangır titriyor, hiç konforlu değil.

www.ikea.com.tr

Şu aşağıdaki şekilde olan masalar hem sunta gövdeli olmadığı hem de ayakları da linnmon'unki gibi içi boş alüminyum olmadığı ve yere temas eden kısmı çok daha büyük olduğu için sallanmaz diye düşünüyorum. Bu masalardan kullanan varsa teyit edebilir mi?

www.ikea.com.tr

 
Linnmon - Adils kullanıyorum birebir aynısı, zerre sallanmıyor bende. Ayakların altında ayarları vardı onu yaptınız mı, yere tam basmıyor olabilir. Ya da masaya montelendiği kısım tam tutmamış olabilir, vidalarına falan bir bakın derim.


  • roket adam  (12.04.21 14:02:50 ~ 14:07:58) 
bende de aynısından var. hiç sallanmıyor.


  • silver apple  (12.04.21 14:13:48) 
linnmon'u ben idareten almıştım. sağlamlığına zerre ihtimal vermiyordum. hiç sallanmadı, taş gibi çıktı. ben tepe tepe kullandım, şimdi annemler yazlıkta kullanıyorlar


  • teritori  (12.04.21 14:23:27) 
thyge ve skarsta var bizde ofiste, ikisi de sallanmıyor. ayarlı ayaklar masaya çok yüklenince çat diye çökebiliyor ama uyarayım.


  • theseachange  (12.04.21 14:23:50) 
Linnmon kullanıyorum bacak bağlantı vidalarını iyi sikmamistim, bir de siyah ayak ayarlama kısmı var ya yere temas eden onu da yere göre ayarlamamistim çok kötü sallanıyordu. Vidaları güzelce sıkın, yere basan siyah ayak kısmını da yere göre ayarlayın sorun çözülür


  • Sakinolmamlazim  (12.04.21 15:35:53) 
Cok yuksek havli hali uzerindeyse de sallaniyor olabilir


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.04.21 15:55:30) 
proletarier aller lander vereinigt euch +1
Halıfleks üzerinde birebir aynısını kullanıyorum, zangır zangır. Koltuğun kol koyma kısmı çarpınca ekran gidiyor geliyor. Ama tahmin ediyorum ki düz zemin olsa sallanmaz.

  • quaker  (12.04.21 18:55:31) 
Aynisi mi bilemiycem adini unuttum ama Linnmonin birebir cok benzeri mevcut, bi 10 sene oldu alali sallanmiyor :) Duzgun monte edilmemis olabilir sizinki.


  • e mice  (12.04.21 20:05:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.