[]

Birinci Kat

Istanbul'da nezih bir semtte, genç (14 yıllık) ve güvenlikli bir sitede birinci katta (altta daire var) oturur musunuz?

Ben hep yukarılarda oturduğum için emin olamadım.


 
otururum, giris ya da en ust kat olmadiktan sonra problem yok benim icin.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (12.04.21 08:47:21) 
Ben de yüksek seviyorum, alt katlarda sokak / araba gürültüsü çok geliyor diye düşünüyorum.


  • roket adam  (12.04.21 09:22:31) 
gürültü, site bahçesi, çocuk sayısı, apartman kapısı sesi vs önemli.
yoksa oturulur.

  • rewlack  (12.04.21 10:33:29) 
alt katta oturmam. dış kapının kapanma sesi bile rahatsız eder. kedisi girer, sokak gürültüsü girer. yürüyen insanla gözgöze gelirsin perdeyi tam kapatmasan. sevmiyorum. ara kat sadece ısınma kolaylığı için bile seçilmeli bana göre.


  • lovemyself  (12.04.21 11:41:46) 
istanbulda nezih bir semtte 30+ bir binada 1. katta (altta daire var) oturuyorum. yan tarafta (neredeyse tum evin tek cephesinde) cocuk parki var. mayistan ekime kasima kadar gunduz cocuk sesi gece beyinsiz ergenlerin sesinden durulmuyor. yazin pek cok kereler polisi aramak durumunda kaliyoruz gece 1 2 gibi cunku beyinsiz ergenler gelip icki icip bagirisiyor (evet nezih semtte). yaninda cocuk parki olmasa boyle bir sorunumuz olmazdi ama, yani bu kadar yakininda cocuk parki, kamelya tarzi oturmali bir yer ya da cafe filan yoksa oturulur sorun olmaz bence.


  • in vino veritas  (12.04.21 11:57:36) 
İstanbul da nezih olmayan bir semtte 1. katta oturuyorum. burada bile bir sorun olmuyor. eğer cadde üstü değilse sorun olmaz.


  • silver apple  (12.04.21 12:34:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.