[]

tatile aç ve izni az olan beyaz yakalılar

23-24-25 nisan için planınız var mı? varsa nedir? :)

teşekkürler

edit: airbnb eli yüzü düzgün evler gecelik 1,500 olmuş, oteller de aynı. bitmişiz bitmişiz..

 
Yok çünkü havalar güzel olmayacak
Pandemi de cabası

  • otopsicocugu  (11.04.21 21:54:30) 
Salı günü seyahat yasağı gelecek tekrar deniliyor, o yüzden sanırım yaptığımız planları iptal edeceğiz mecburen.


  • opucuk baligi  (11.04.21 22:13:23) 
evde takılmak. pandemi nedeniyle önlemlerin biraz daha sıkılaşacağını düşünüyorum ve bu nedenle keyifle bir şey yapılacağını sanmıyorum.


  • sanal uyku  (11.04.21 22:15:45 ~ 22:15:59) 
prensip gereği resmi tatillerde tatile çıkmıyorum, hem çok para ödeyip hem çile ve kalabalık çekiyorsun. ramazan ayı içerisinde daha boş olur diye bazı otel ve evlere baktık, gecelik 1500-2500-3000 tl'ler konuşuluyor, yazın çıkarız dedik biz de.


  • roket adam  (11.04.21 22:23:30 ~ 22:28:44) 
çıralı bungalov tatili ayarladık biz. denize giremeyiz belki ama ortam değişikliği iyi gelir.


  • scudman1  (12.04.21 00:09:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.