[]

Sandığın içindeki böcekleri öldürmek?

Annemin kocaman bir sandığı var, görece yeni de sayılır (3-4 yıllık) ama geçen seneden beri içinden sesler geliyor.

Babam tahta kurusu ilacı almış, ses gelen yerlere, menteşelerin vs. boşluklarına sıkmış ve balkona havalandırmaya koydular ama hala sesler geliyor.

Farklı ilaç mı deneyelim, başka yöntemler var mı?

Nasıl kurtulacağız bu arkadaşlardan?

 
Tahta kurusu değil o. Tahta kurdu.
Sandığın ahşabı üzerinde delikler varsa şu işlemi yapabilirsiniz.
www.youtube.com

Delik yoksa o zaman bir yerlerden steteskop bulup, onunla dinleye dinleye kurdun tam yerini tespit edip o noktaya çivi çakabilirsin. Denenmiş başarılı olunmuş bir yöntemdir.
  • Mirket  (11.04.21 21:22:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.