[]

Evde saç boyama sorunu

Merhaba
Sanırım sorumu hemcinslerimin yardımıyla çözebileceğim.

Karantina döneminde sıkıntıdan evde olan palette saç acıcı ile saçımı açtım. Bok gibi oldu. Sonra loreal doğal ışıltılı kahve tonuyla boyadım. Bakır kızıl kahve gibi saçma bir şey oldu. Benim saçım da yazın küllü yansıması olan bir renk. Kışın ya da kapalı alanda koyu dursa da güneşteki rengine bayılıyordum.

Şimdi bu kızıl bakır rengi nasıl yok edebilirim?

Hala evdeyiz. Kuaföre gidemeyeceğim.
Saçlarımdaki kızıllığı da hiç sevmiyorum.

İgora turuncu karşıtı bir boya varmış. Küllü kumralla falan karıştırınca güzel oluyormuş diyorlar ama bilemedim.

 
Yapma saçların ve saç derin yanar. Akaine saçına zeytinyağı sür 2 saat bekle yıka, 4-5 günde bir. En azından sağlıklı bir şekikde o kimyasalları sökersin oradan, boya da biraz daha çabuk akar.


  • 1bir1bir1  (11.04.21 06:43:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.