[]

takarken yan yatılabilecek kulaklık

var mıdır böyle bi kulaklık? çok kaliteli olmasına gerek yok, yan yatarken rahatsız etmesin yeter.
 
En iyi seçenek truely wireless kulakliklar gibi duruyor ama yine de hissedersiniz onlarla. His tamamen 0 olmaz ama en azından kafanızı o yöne koyabilirsiniz. Bose'un dadece uyku icin uretilen kulakliklari vardi, oldukca kucuk ama onlarda bile kulakta hissedildigi yorumlarini okumustum. Yine de ergonomi, kulak sekli acisindan en alinasi olani apple airpods olur herhalde.


  • onkiloversemtamamım  (11.04.21 00:53:43) 
airpods


  • nuisance  (11.04.21 01:15:07) 
Apple'in sirinlerin fon makinesi kulakligi.


  • invictae  (11.04.21 08:39:10) 
Apple airpods ya da kablolusu demişler. Kulağa göre değişir yatarken benim kulağı acıtıp daha da kullanınca epey kızartmıştı.


  • hedep  (11.04.21 08:51:53) 
Ses kalitesi cok onemli degilse kafa bandi seklinde bluetooth kulakliklar var.
Ornek bi tane link paylasiyorum.

www.amazon.com
  • mononoke  (11.04.21 13:37:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.