[]

WIX'ten kuracağım site üzerinden para kazanmam mümkün mü ?

Merhabalar,

WIX üzerinden ispanyolca ile ilgili bir site kuracağım. bununla birlikte hazırlanan yaklasık 200 adet sunum ve ödevleri de siteye yüklemek istiyorum. Şöyle bir şey düşünüyorum ama mümkün olup olmadıgı konusunda sizlerin yardımına ihtiyacım var. Ornegın bir sunumu koydum ve altına satın alınması gibi bir buton koyma sansım oluyor mu ? WIX üzreinden bunu yapamıyorsam, ne üzerinden yapabilirim? Önerileriniz ve cevaplarınız için şimdiden çokteşekkür ediyorum.


 
wix payments TR'de yok diye biliyorum. wordpress üzerinden e-ticaret sitesi yapıyorlar ama, onlara bi bakabilirsiniz.


  • plutongezegendegilmi  (10.04.21 15:21:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.