[]

çiçek önerisi

Bahçeye bol kokulu bir çiçek ekmek istiyorum. Böyle iç baysın, efil efil rüzgarla eve kadar girsin kokusu. Ne önerirsiniz? Teşekkürler şimdiden. P.
 
hanımeli yazın akşamüstü kokusunu salar tam böyle olur bahçeyi sokağı kokutur


  • freebird5406_2  (09.04.21 13:21:37) 
hanimeli ve yasemin

ama bunlar saksi cicegi degil, sarmasik agacimsi bitkiler oldugu icin dikilip buyuyup yayilmasi zaman alir. ama kucucuk bile olsa hanimeli kokusu mis...

bir de leylak var ama o da guzel kokar ama o da agac

saksida feslegen olabilir
  • exlibris  (09.04.21 13:23:48) 
yukaridakilere ek kesinlikle melisa diyorum. muthis muthis, koca yil agustosu bekleme sebebim olabilir kendisi. manolya da super kokar. fakat dendigi gibi bunlar hep agac. bir de gardenya cok guzel kokar ama onun yerini sevmesi lazim, yoksa tomurcuklarini dokuyor.


  • in vino veritas  (09.04.21 13:25:45) 
Çok teşekkürler. Hanımelim var bahçede, Bir de melisa parfüm çiçeği diye bilinen bir güzellik sipariş ettim. Yasemine de bakıyorum şimdi.


  • pisiklet  (09.04.21 13:27:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.