[]

Araç için double teyp önerisi

Selamlar, skoda roomster aracıma double teyp almak istiyorum, ortalama 2500 tl fiyat çıkarıyorlar bulunduğum yerde. Bende daha uygun fiyatlı 1000 tl civarı ürüb almayı düşünüyorum, olmazsa olmaz aux bağlantısı, mümkünse android telefonu rahatça bağlayabileceğim bir ürün almak. Hangi ürünleri tavsiye edersiniz ve nelere dikkat etmek gerekir.
 
Çok araştırdığım bir konu değil ama genelde ucuz ve markasız modellerin ekranları kötü oluyor. Birkaç modele bakmıştım, zaten çoğu aynı donanımı kullanıyordu, markaları farklıydı (uydurma markalar gibi düşünün). Cihazlar iyidir belki ama sürekli o ekrana bakıyorsunuz, soluk bir ekrana bakmak can sıkabilir. Onun yerine biraz daha paraya kıyıp pioneer gibi bilindik markaların modellerine bakabilirsiniz, Apple CarPlay ve android auto destekleyen modelleri var, aracınız uyumlu mu bilmiyorum ama direksiyondaki tuşlar ve yol bilgisayarı verileri de çalışıyor bu modellerde.


  • orient blue  (08.04.21 13:50:04) 
yakın zamanda benzer ürünlere ben de baktım. ucuz ürünler, android işletim sistemli bir tabletin arkasına ses sistemi bağlanmış gibi ürünler aslında. arabirimleri çok saçma, kullanışsız. harita diye google maps açıyor, o da kullanışsız oluyor. benim önerim "android auto" destekleyen markasına güveneceğiniz en ucuz ürünü almanız. bu da 4000 TL gibi bir şey yapar.


  • co2s2  (08.04.21 15:18:19) 
sarı siteden zenec marka olarak bakabilirsin. tamamen aracınıza uyumlu, direksiyon kumandalarınızı çalıştırır. bt, aux ve multimedya kart takabilirsiniz.


  • obscure  (08.04.21 15:55:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.