Brave Browser oyun değiştirici olabilir mi?

Brave iki sene kadar önce denemiş, beğenmiştim. BAT coin veriyordu kullandıkça. o günlerde sanırım 0.2 dolardı bir BAT (şuan 1.2)

Ara ara kullanırdım, dün BAT programına dahil oldum ben de. 5 dolar cent kadar birikti bir günde. çok az. maksat para biriktirmek değil zaten. internet ekosisteminde gördüğün reklamlardan bir kısım gelir elde edip içerik oluşturucalara bahşiş vermek.

iki sene önce bu tarayıcı ilk çıktığında biraz burun kıvırıp saçma bulmuştum ancak şuan oldukça başarılı buldum, tarayıcıyı da BAT coin olayını da.

zaten tarayıcı chrome'un ungoogled ve privacy'e önem veren hali. chrome'dan daha performanslı.

velhasıl, brave hakkındaki düşünceleriniz neler? game-changer olabilir mi?

--
ek:
siz kullanıyor ya da BAT biriktirebiliyor musunuz?

bir süredir kullanıyorum ama belli bir miktar birikim yaptığım için bat ile gelen birikenler bana düşük geldiği için tıklamayı bıraktım.
performans olarak haklısın ama. hiçbirisi yanına yaklaşmadı bence.

  • rakicandir  (07.04.21 23:17:06)
coin biriktirmesiz sadece performansı için kullanıyorum

  • freebird5406_2  (07.04.21 23:28:11)
coin biriktirmesiz kullanıyorum ve oldukça memnunum +1

  • semyasa  (08.04.21 01:16:29)
Nerdeyse iki yildir kullaniyorum. Cok basarili.

  • fakyoras  (08.04.21 11:54:57)