kahve makinesi tavsiye

selamlar,
ufak bi kahvaltıcımız var. latte, americano tarzı bir iki ufak kahve de verebilmek istiyoruz.
çok çok ciddi bir talep olacağını zannetmiyoruz o yüzden cimbali gibi yüksek fiyatlara giresimiz yok.
başımızı ağrıtmayacak, mümkünse değirmenli, üst üste kahve yaparsak sıkıntı yaşamayacağımız makine tavsiyelerinize açığız
teşekkürler

Bütçe nedir?

  • otopsicocugu  (07.04.21 23:24:40)
sage (breville) oracle touch
www.bestcoffee.guide

  • try again fail again fail better  (08.04.21 12:54:57)
Bulgaristan'da küçük bir kafede seri olarak Nespresso kapsülü ile kahve veriyorlardı.

  • burfak  (08.04.21 13:09:50)
tam otomatik makine isteniyorsa(yani süt köpürtme ayrı olmasın, portafiltre v.s. uğraşayım istenmiyorsa) philips ep serileri iş görür. tabi bunlar ev kullanımı için üretiliyor yani ciddi bir satış yapacaksanız yine de pro makineler daha iyi olacaktır.

  • nuisance  (08.04.21 13:49:08 ~ 13:49:59)
  • smokee  (08.04.21 13:49:28)
benzin istasyonlarında şu makineyi çok görüyorum. isviçre markası scharer

www.schaerer.com
  • charlotte blanc  (08.04.21 14:21:08)