[]

Yurtdışı borsa hisse senetleri hk

Selamlar,

Pandemi başlarında amerikan borsasına bir miktar yatırım yaptım, hala da yapmaya devam ediyorum. Bu süreçte belli oranda kar ettim. Hisseler hedeflediğim noktalara yüzde 40 yaklaştı sayılır ve bir miktar kar alarak hissenin bir kısmından çıktım. Dalgalanmanın fazla olmasından dolayı ana parayı bir kenara koyup en azından onu koruma niyetim var.
Riski az hisse senedi arıyorum anlayacagınız. ana parayı yatırmak için. mesela apple için ne dersiniz? daha mantıklı bir fikri olan var mıdır?

bu başlık altında fikir de paylaşabiliriz

 
Riski dagitmak adina ETF'lere bakmanizi oneririm direkt sirket hisse senedi yerine.


  • sertac akin  (07.04.21 22:02:16) 
Etf+1
Ben Fransa'dayim ve lyxor ya da amundi world etflerden alıyorum. Bunlar gibi bulursaniz kafaniz daha rahat olur.

  • logisticsmanager  (07.04.21 22:18:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.