[]

Turuncgil parfum onerisi

Merhaba, pandemi de gidip parfum koklamak pek zekice gelmediginden seceneklerimi olabildigince daraltip iki uc parfum koklayarak boyle nokta atisi aradigimi bulmak istiyorum.

O nedenle size sorum su: yaz icin ferah, ust notalarinda turuncgil/citrus olan kalici kadin parfumu oneriniz var mi? Cok ciceksi bir sey olmasin istiyorum.

Intimissimi - mia'yi cok seviyorum ancak hic kalici degil ve bu nedenle o paraya degmiyor.

Butce onemli degil, yas 30.

Cok tesekkur ederim!

 
CK summer


  • primetime  (07.04.21 22:05:07) 
Bütce önemli degilse su koleksiyona bakabilirsiniz: m.jomalone.com.tr


  • feliss  (07.04.21 22:14:34) 
@primetime, ck one summer editioni diyorsunuz sanirim? Oyleyse, bu yaz icin olani uniseksten daha erkeksi geldi, gecen yaz icin olanini da esim kullaniyor :D

@feliss, tesekkur ederim bakacagim mutlaka.

@e bana nick birakmamissiniz, daisy cok ciceksi, sweet delicious da aradigim ferahlikta degil. Chanelden emin degilim ama ona bakacagim.

Tesekkur ederim.
  • the end of time  (08.04.21 00:31:32) 
Light Blue Dolce&Gabbana


  • intihar etsem de kendime gelsem  (08.04.21 00:34:39) 
Chanel cok agir ve kis parfumu gibi geldi.

Light blue da daha once denedigim ve bana hic yakismayan bir koku.

Yine parfumsuz kaldim :(
  • the end of time  (08.04.21 18:06:25) 
gucci bamboo.

çiçeksi olmasına rağmen üst notalarda turunçgil hissedildiği için pure poison'a da bir bakabilirsiniz.
  • juliette  (08.04.21 20:36:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.