[]

2 gün için wordpress destekli host verebilecek var mı?

Merhaba,
Belki hostingle uğraşan vardır da yardımcı olur dedim.

Wordpress ile bir şey denemek istiyorum. Sadece 2 gün için wordpress destekli bir hosting sağlayabilecek olan birisi var ise cüzi bir ücret de ödeyebilirim.
1 aylık normal hosting alacaktım ama ayrıca alan adı da gerekiyordu Ben de boş yere alan adı almak istemedim. Ya da aynı şekilde yıllık hosting parası vermek mantıklı gelmedi.

 
sorunuza tam cevap olmayacak ama hiç bulamazsanız, kendi bilgisayarınıza docker ile wordpress kurup oradan deneyebilirsiniz.


  • malheiros  (07.04.21 21:15:20) 
Azure'da free app oluşturup wordpress kurabilirsiniz veya direkt wordpress app varsa onu free kurabilirsiniz muhtemelen.


  • atom karincanin torunu  (07.04.21 21:19:12) 
  • hayirsiz  (07.04.21 21:38:08 ~ 21:38:30) 
Teşekkürler hepsine bakayım.
Endişem bir sürü ayar paket vs ile uğraşmaktı doğrusu.

  • kisa  (07.04.21 21:40:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.