[]

NFT

NFT yapmak için harika fikirlerim var. Fiver'a baktım fakat fiyatları abartılı buldum (tr şartları için konuşuyorum, hak etmediklerini düşünmüyorum elbette). Aklımdaki fikri sıfırdan yaratabileceğim insanlar da tanımıyorum, nasıl bir yol önerirsiniz? İstediğim şey kafamın içindeki fikri jpeg'e çevirmek ve bunu nft olarak sergilemek.
 
öncelikle, aklınızdaki neyse onu görsel/işitsel vs. hale getirteceksiniz o bir konu. Bence kendiniz üretebileceğiniz şeyi yapın o sizin sanatınız olsun bu bir.

İkincisi, nft üretmek ve listelemek 100 dolara yakın tutuyor, ether ağı sıkışınca daha bile yükseliyor. tek şey listelemek 100 dolar gibi düşünün siz.
gas.metasync.app

opensea istisna, orada ilk izinleri verdikten sonra diğer listelemeler bedava fakat o da nft üretmiyor aslında. Sitede listeliyor, biri satın alırsa o aşamada üretiliyor (fee alıcıya kilitleniyor)

bilginiz olsun.
  • nhk ni youkosu  (07.04.21 19:21:24) 
Mintable bastan asagi ucretsiz yapiliyor atiliyor. Varsa bi diyecegin yardimci olabilirim


  • optimistbakunin  (07.04.21 19:45:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.