[]

Binance para aktarma

Kredi kartı veya banka kartıyla para atabilir miyim?
Papara kullanmadan.
Dolar olarak atmak istiyorum. Karttan dolar çekebilir mi?
Uygulama içinde mi dolara çeviriyorum?

 
kredi kartı ile alım yapabiliyorsunuz bazı coinlerde ama ücreti komisyonu yüksek oluyor artı bi de bankalar kart ile dolar işlemlerinde çok tatliş kurlardan yapıyor o işlemleri.
en iyisi papara'Dan transfer yine bence. addettendir, ytd. (nesi yt olacaksa bunun artık)

  • dream game for may  (07.04.21 13:30:34) 
En iyisi papara değil binance tr ye eft yapmak. Komisyon vermeyi seven papara kullanabilir tabi ona karışamayız.


  • zoghurt  (07.04.21 13:37:50) 
bunu da ben öğrenmiş oldum iyi oldu ahah teşekkürler :)


  • dream game for may  (07.04.21 13:52:09) 
Binance tr için eft yapalım da, tr olmayan binance için ne yapıyoruz?


  • kibritsuyu  (07.04.21 16:38:34) 
Ben şöyle yapmayı tercih ediyorum sanki daha komisyon ödemiş gibi hissediyorum :) ilk önce btckturke havale/eft ile parayı gönderiyorum. Btctürkte USDT alıyorum. USDT'yi TRC20 ile binance'a yolluyorum.


  • ayakkokususeveninsan  (07.04.21 17:16:23) 
Trbinance, tr olmayan global binance zaten birbiriyle entegre. Tr içinden aktarılabilir direkt olarak.


  • lüzumsuz adam  (07.04.21 17:35:49) 
@ kibritsuyu
İkisi birbiri ile bağlı. Gir transfer tuşuna bas 30 saniye bekle global hesabına geçsin. Ama bunla uğraşamam diyorsan papara da para kazansın tabi yazık.

  • zoghurt  (07.04.21 18:26:38) 
@kibritsuyu
cüzdana girince sol üstte "panel"in altında "binance transfer" var. Oradaya girin cüzdan->binance seçin. onay kodu ile işlemi tamamlayın.

  • late viper  (07.04.21 20:48:38 ~ 20:49:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.