[]

Şöyle bir kabloyu nasıl bulabilirim?

Ne arattıysam bulamadım. Yalnız 3 ucuda erkek aux olacak ve 1,5 metre falan olursa süper olur.

Uçları olmasa bile kendim takarım sorun değiil kabloyu ne diye aratarak bulabilirim.

i.hizliresim.com

 
3 ucu da erkek bulamamıştım benc de. iki ucu erkek bir ucu dişi alıp dişi uca erkek-erkek jack takmıştım


  • lancelot du lac  (07.04.21 13:01:16) 
@lancelot

Kablonun linki varsa atabilir misin sana zahmet ya da markası falan?

Kaliteli miydi?
  • respect  (07.04.21 13:02:29) 
en yakin 3 di$i var hocam

www.amazon.com.tr

edit: soruyu yanlis anlamisim ama linkte bir suru var hocam bir bak
  • nibba  (07.04.21 13:16:18 ~ 13:17:28) 
üç uçtan kastiniz nedir? hem coklayacak hem uzatma mi saglayacak?

bilgisayar da ses ve kulaklik ayri bir ucu ona takip diger ucu uzak mesafede kulaklik ve mikrofon ortak giris bir yere mi takacaksiniz?
Eger boyleyse erkek erkek uzatma kablosu alin bir ucuna da dişi erkek erkek coklayici takin. yukaridaki amazon linkinde ilk sayfada ikisi de var.
  • sparkle kiddle  (07.04.21 14:03:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.