[]

Orjinal apple usb kablo almak

siteye baktım 200 tl. değer mi yoksa trendyol'dan alınacak 30 tl'lik de aynı işi mi görür?
 
degmez. ben Tiger'dan aldim orgulu kablo, 3 euro. onu kullaniyorum. U-Green marka varsa o da olur.


  • yoggi  (07.04.21 00:50:42) 
orjinal apple kablo en pahalı ve orta kalite bir ürün. ugreen gibi markalar ise üst kalite ve orta fiyatlı ürünler. markasız/sahte apple veya bilinmeyen uyduruk markalar ise düşük fiyat&düşük kalite.
f/p olarak en iyisi orta fiyat yüksek kalite ürünler. 80-100 lira civarına alacağın bir ugreen kablo "şarj için" daha iyidir ama data transfer hızları usb 2.0 seviyesinde oluyor bunların. temel amaç şarj olduğundan maliyeti düşürmek için usb 2.0 kullanılıyor hem kablo daha ince ve hafif oluyor hem daha düşük fiyata daha kaliteli ve dayanıklı bir kablo satabiliyorlar. data transfer hızları önemliyse fiyat artıyor.

ugreen'in çoğu ürünü mfi sertifikalı yani apple tarafından kalite kontrolü yapılan onaylanan ürünler. sahte kablolar ile aynı şey değil yani resmi olarak apple tarafından tanınan kalitesi kabul gören ürünler. kendi android telefonlarımda da yıllardır ugreen kullanıyorum ben daha yurtdışı alışverişlere vergi olayı gelmeden aliexpressten almıştım hala kullanıyorum. braided bir model seçmeni tavsiye ederim.
  • konetsu  (07.04.21 08:02:52 ~ 08:03:12) 
ben 50 tlye belkin, aldim tas gibi.spigen, belkin, hama markalari iyidir, bence orijinale para verme.


  • jack n brooks  (07.04.21 09:36:02) 
Ugreen aldım memnunum ben.


  • KaraSakall  (07.04.21 11:41:15) 
anker kablo alıyorum. inanılmaz dayanıklılar


  • co2s2  (07.04.21 12:12:51) 
Ugreen aldı. Teşekkürler.


  • naksidil  (09.04.21 16:06:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.