[]

Gold ya da bakır rengi çatal bıçak kaşık takımı kullanan var mı?

İyi sayılan bir markadan bakır renkli takım sipariş verdim, bugün geldi. Gayet şık görünüyor fakat iki bicakta minik beyaz nokta var. Böyle olunca acaba kolayca çizilip, renkleri atıyor mu diye korktum. Kullanım talimatında makinede yıkanabilir ama sıvı deterjanla yazmışlar.

Kullanan varsa çok hassaslar mi? Ona göre iade edip düz renkli bir şey alacağım.

Tesekkur ederim şimdiden herkese.

 
Porlandın mat goldları birkaç kezden sonra renk değiştirmişti, elde yıkanması gerektiğini söylemişlerdi arkadaşıma. Ki oldukça da iyi bir markadır.


  • kullanıcıadımbuolsun  (07.04.21 00:31:23) 
Zara home’dan almıştı annem yıllardır kullanıyor hiçbir şey olmadı.


  • suicides underground  (07.04.21 08:18:08) 
Direkt sari veya bakir malzemeden uretilse atmaz ama uretilemez Kullanilan materyal fazla hassas oldugu icin. Mecbur geriye kaplama ve boya olarak 2 secenek kaliyor. Boya zaten olmaz veriye kaplama kaldi.

Kaplama konusunda ufacik bir hata(metaldeki en ufak puruz, kaplama havuzundaki baska bir hata) unsuru kasiginin bir sene sonra soyulmasina sebep olabilir. Ama illa ki soyulma yasarsin kimisinde erken kimisinde gec.

Yani bilmedigim farkli bir teknoloji veya yontem yoksa kirk yilda bir kullanilacak seyler olur bu kasik catal takimi
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (07.04.21 08:20:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.