[]

first world problems: air purifier

selam, xiaomi air purifier aldim. bir de ne goreyim hava zaten temizmis. 10'un ustune ciktigi nadirdir hep 1-2-3 arasinda geziyor. ne yapayim iade mi edeyim? tecrubeleriniz nasil bu aletle, kullanan oldu mu?
 
ben de almıştım 1 2 sene önce, inşaatlarıyla meşhur bir semtte yaşıyordum.
Hava temizdi ama çok toz oluyordu.
İnanılmaz iyi toz temizliyor, bir de xiaomi süpürge al, toz şunun üstüne çıkınca süpürgeyi çağırsın kondisyonu ekle uygulamadan.
2 kanka takılıyor onlar, baya eğlenceli oluyor.
  • summatinyourteeth  (06.04.21 08:40:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.