yemek takımı, yatak takımı, oturma grubu önerisi

Merhaba,

Yemek odası takımı, yatak odası takımı ve koltuk takımı bakıyorum. Kelebek, Doğtaş'ta çok dişe dokunur şeyler göremedik. Enza Home biraz daha iyi gibi, fakat ürün seçeneği çok geniş değil.

Yemek masasında en azından ahşap kaplama istiyoruz fakat bu firmalarda çok sınırlı sayıda var. Genelde PVC kaplama satılıyor.

Kelebek'te Martis koltuğunu beğendik fakat oturma yeri çok alçak. Boyum uzun olduğu için rahat edemeyebilirim gibi geliyor.

Başka hangi markaları önerirsiniz? Casa'ya bakayım dedim, 3'lü oturma koltuğu 12.5'tan başlıyor.

Edit : istanbul'dayım. Yanıt yazmama izin vermiyor duyuru :(

Ankara'daysanız Siteler'e gidin abi cidden, yarı fiyatına takımlar var.

  • Hallegadola  (05.04.21 10:58:25)
turkiye'de mobilyacilik bence iyi durumda. marka yapmis seyler ile mobilyacilar sitelerindeki seyler arasinda ucurum fiyat farki olmasina ragmen ucurum kalite farki olmuyor. eger butceniz kisitliysa bu tarz mobilyacilarin toplandigi yerlere gidin. ama butce sikintisi yoksa premium marka bakmaya devam edin.

  • buenosdias  (05.04.21 11:01:08)
hepsi için mudo.
zara home'a da bakın.
para azsa ikea.
  • rewlack  (05.04.21 11:01:41)
enzadan koltuk ve salon takımı aldım, 1.5 yılda 3. değişti koltuklar, inanılmaz tüyleniyor. garantisi bittikten sonra 1 yıl daha kullanır değiştirirz gibi..

hangi marka olursa olsun beğendiğiniz modeli de mutlaka internette aratın, meğerse benim takımın kronik sorunuymuş, bakmamışım. modeller ile ilgili çok farklı bilgiler/şikayetler oluyor.
  • benaslinda  (05.04.21 11:26:35)
entepe'de güzel modeller vardı. ama mobilya sitelerini bende öneririm. hepsi aynı modelleri copy-paste yapıyor genelde.

  • xrated  (05.04.21 11:37:41)
Biz buradan almıştık. Modoko'da yerleri var:
classi.com.tr

  • SiyamkedisiZorro  (05.04.21 13:10:25)
zett ve loda'dan memnun kalmıstık biz

  • delidiyorum  (05.04.21 13:10:42)