İnce ama sık kol kılları için buz lazer

Alexandrr görmez demişlerdi o yüzden yaptırmadım daha önce. Peki buz lazer görür mü ki? Bir de yaz geliyor şimdi yaptırmaya başlasam yazın bronzlaıp sonra tekrar devam edebilir miyim yoksa alexandre gibi bronzlaşırsam açılmaya mı beklemek gerekir

Alexander yap geç.
dümdüz olmayıversin, gördüğü kadar..

  • rewlack  (04.04.21 21:51:07)
Ben buz lazerin şu an adını hatırlayamadığım bir türüne gidiyorum iki yıldır. Benim kolumdakiler de hem ince hem de açık kahverengi olduğu için bunu tercih ettim. Bronzlaşıp tekrar devam etmekten kastınız bronzlaşmış şekilde devam etmekse bildiğim kadarıyla sorun olmuyor, ara verip devam etmekten bahsediyorsanız düzeniniz bozulduğu için ay kayıpları yaşamanız çok muhtemel. Bu arada ince kıllara alexandrite lazer kesinlikle yaptırmayın; görmemesi bir yana, hem kalınlaştırıyor hem de rengini simsiyaha çeviriyor. Sonradan çok pişman olursunuz ki böyle yüz binlerce kadın var, lütfen çok dikkatli karar verin.

  • kedimedi  (04.04.21 22:07:09)
jiletlendiği için 2 tip lazerde de çoğalma ihtimali var. internet örnekleriyle dolu.
alexander ng diye bir tip var. o da görebilir.
normal alexander evet görmeyecektir. belki 1-2 ay rahat ettirecektir.
iğneliye geçmeden önce buz yaptırmak iyi olabilir.
  • ShadowOfMoon  (05.04.21 10:54:59)