türkçe sözlü bir şarkı

trt arşiv'de denk geldim. opera eğitimi almış bir sanatçı tarafından söylendiğini tahmin ediyorum. piyano eşliğinde söylüyordu. nakaratını ezberlemiştim o kadar, internete yazıp bulayım diye lakin ne yazık ki aklımdan uçmuş. aklımda sadece küçük bir kısım kaldı, şarkının bir yerinde "sen gelince ben gelince..." yahut "sen gelince ben gidince..." diyor. bu şarkıyı bulmak mümkün müdür?

Sen gelince- Işıl German olabilir mi ?

www.youtube.com
  • mey17  (04.04.21 19:49:10 ~ 19:57:58)
@2 hayır ne yazık ki. belirtmeyi unutmuşum, kusura bakmayın. erkek vokal söylüyordu. ve şarkı için adında yer alacak kadar çok spesifik bir kısım değil zannımca sözünü ettiğim ki o yüzden bulamadım onu o kadar aramama rağmen. sadece içinde geçen bir dizeydi.

ek olarak video siyah beyazdı. halit kıvanç'ın sunduğu bir programdandı.
  • kendi yalnizliginda bogulan yazar  (04.04.21 19:57:44 ~ 19:58:54)
www.youtube.com

Hocam dediğim şarkıyı burada 18:45'ten itibaren Şahin Gültekin yorumlamış. Piyano başında, Halit Kıvanç programı, siyah beyaz. Bu olabilir mi ? :)
  • mey17  (04.04.21 20:10:44 ~ 20:11:09)
Evet, bu. Program da buydu. Çok teşekkür ederim gerçekten.

  • kendi yalnizliginda bogulan yazar  (04.04.21 20:29:37)