[]

Karma cilt tipi için güneş kremi tavsiyesi-yüz-

Merhaba,

Yüzüme epilasyon yaptırıyorum ve güzel bir güneş kremine ihtiyacım var günlük kullanım için. BB krem alacaktım ama Ekşi’de içeriğinin çok ağır olduğu söylenmiş. Direkt güneş kremi almaya karar verdim, hangi markayı önerirsiniz?

Maksimum 400 TL verebilirim bu arada.

 
Vichy Ideal Soleil güneş kremini kullanıyorum bb gibi hafif renkli. çok kapatıcılığı yok ama renk eşitsizliklerini gideriyor çok memnunum


  • cometome  (03.04.21 20:34:02) 
Bioderma lekelenme onleyici 50+ kullaniyorum. Cildim lekelenmeye cok musait. Epilasyon yaptiriyorsaniz lekelenme karsiti olanlari oneririm. Bir de heliocare 50+ cok seviliyor. Renklisi de varmis, denemedim ama elimdeki bitince onu deneyecegim sanirim.


  • 65 derece  (03.04.21 22:00:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.