ssd'me uygun bilgisayar bulmak

Selam, bir ümit acaba olur mu diye aldığım ssd, elimdeki o şerefsiz oğlu şerefsizlerin üretip sattığı dandikler dandiği hometech bilgisayar görünümlü oyuncağa olmadı. Evet çok öfkeliyim. Yeni bilgisayarı bu ssd'ye göre almak isterim açıkçası. M.2 sata nvme ibareleri olan bir ssd. Bilgisayarların hangi bilgisine bakmam lazım uygun bilgisayar bulmak için?

ssd olmadı derken? standart harddiski varsa ssd de olması gerekiyor? sadece sata girişli ssd almanız gerekiyor. ben mi bir şeyleri kaçırıyorum? hometech her ne ise bilmediğim bir özelliği mi var acaba?

  • syozkn  (02.04.21 20:54:09)
Çevirici adaptörler var. Sırf ssd olmadı diye yeni laptop alacaksan eğer adaptör sorunu çözebilir. Marka modeli bilsek aslında ne tür bi ssd uyumlu olur söylerdik. Ya da şu an elinde olan da uyumludur belki

  • IncredibleMau  (02.04.21 22:28:24)
Hometech Alfa 700C

İnternette bu marka hakkında çok fazla şikayet ve olumsuz yorum var. Ama hiç öyle bişey yokmuş gibi üretip üretip satmaya devam ediyor şerefsizler. Hâlâ 32 gb dahili hafızalı cihaz üretiyolar. Şerefsiz oğlu şerefsizler.
  • 1bir1bir1  (03.04.21 08:01:25)
M.2 sata desteği demiş. Açtım yuvasının kapağını baktım, sağ konumlu tek çentikli nvme yuvası. Ona göre aldım. Bu satın alıp denediğim 2. ssd. Habire bilgisayarcıya götüremem çünkü hem tanıdık yok hem merkeze çok uzaktayım. Bu markanın sahibi de ceo'su da(??!!???) Şerefsizdir.

  • 1bir1bir1  (03.04.21 08:04:00)
Sata diyor. Satalara bakıyorum 2 çentikli. Benim cihazda ise sağ konumlu tek çentik var. Ne düşüneyim ki?

  • 1bir1bir1  (03.04.21 08:27:00)
Takamadım ki. Takabilseydim çalışmadı derdim. Takamadım. Yuva var gibi görünüyor ama yok. Girilmiyor içine.

Bir de, hem buradan hem sözlükten birinin güya yardımını almıştım onun bilinçli yanlış yönlendirmesine maruz kaldım sanırım. Hayata ödesin bana olan doğruluk borcunu.
  • 1bir1bir1  (03.04.21 09:30:24)