instagram'da takip etmediğim kişileri görüyorum

merhaba. insta'da takip etmediğim kişileri takip ettiğimi görüyorum. harici uygulama kullanmışlığım yok. instagram kullanarak girdiğim bir site falan da yok. şifremi de düzenli değiştiririm. giriş geçmişinde de şüpheli bir giriş göremedim. neden böyle oluyor sizce?

birileri takipçi satın alıyor belli ama ben ne alaka yani anlamadım. çok huylandırıyor beni böyle şeyler.

Sanirim hesaplari satiyorlar. El degistiriyor.

  • brkylmz  (02.04.21 21:22:32)
@brkylmz nasıl yani? Benim hesabımı mı

  • Vse budet horosho  (02.04.21 21:32:29)
Rastgele takipçi satın alıyorlar işte

  • suicides underground  (02.04.21 22:07:40)
benim başıma da geliyor bu. paranoyak etti beni. takip etmediğim bir hesap bi bakıyorum ana sayfama düşmüş nedir ne değildir diye hesabına bakıyorum takip etmişim. şifremi değiştiriyorum, giriş yaptığım cihazlara falan bakıyorum, her şey normal. acaba dedim keşfette gezerken yanlışlıkla mı takip ediyorum ama pek ihtimal vermiyorum çünkü keşfette gezerken takiplemek öyle pek farkına varmadan yapabileceğin bir şey değil.

@burakın dediği de olabilir aslında, yani takip ettiğin bir sayfanın sahibi kendi hesabını başkasına satıyor. senin anasayfaya yeni post sahibi gönderi paylaşınca kim bu diyorsun. ama benim durumumda takip ettiğim kişi sayısı da artmış oluyor. var bi haltlar, çözemedim.
  • olutaklidi  (02.04.21 22:12:33)