[]

Sokağa çıkma yasağından otel rezervasyonu olanların muaf olduğu doğru mu?

Haberlerde okudum fakat resmi yazıyı bulamadım. Birçok sitede Otel rezervasyonu olanlar yasak saatlerinde özel araçlarıyla seyahat edebilecektir, otel restoranları yasaktan muaf tutulacaktır" yazıyor. Malum, turizmi canlı tutmak için bunu yapmış olabilirler.
 
ara bir oteli, rezervasyon yapacakmış da fiyat soruyormuşsun gibi yap, sonra bunu bir sor.


  • etna  (02.04.21 22:19:50) 
evet öyle. haftasonu otel rezervasyonu ile çıkıp bizzat kendim gezdiğim için doğruladım.


  • roket adam  (02.04.21 23:05:02) 
Bunu ben de merak ediyorum. Polis cevirdi ve ceza yazmadan yirtabildin mi peki?


  • 1zenciolmasamda  (02.04.21 23:26:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.