günü kötü geçen biri

iş yeri ile alakalı günü kötü geçen biri akşam mesai bitiminden sonra yaparsa kafasını dağıtabilir?

seks ve alkol demeyin sakın :) onun dışında

Motosiklete biniyorum ben, varsa benzer bir hobin neden olmasın

  • okumakserbestbegenmeksart  (02.04.21 17:35:25)
Komedi dizisi izleyebilir. Bomboş aktivite.

  • suicides underground  (02.04.21 17:41:05)
Saatlerce bilgisayar oyunu...

  • kedimedi  (02.04.21 17:41:27)
sokak hayvanlarını beslemeye gidebilir aslında eğer bildiği bir nokta var.

  • elorelia  (02.04.21 17:43:58)
Playstation ekibimiz var. Battlefield V'e giriyoruz. Maksat muhabbet. Birer bira açıp dertleşiyoruz.

  • himmet dayi  (02.04.21 17:58:23)
Yürümek, uzuun uzun yürümek...

Bir de yürürken şunu düşünün, bu gün kötü gitti, ama hayatım kötü bir hayat değil.

Yakın zamanda başıma geldiği ve kalp dahil bir dolu sıkıntı çektiğim için sizi çok iyi anlıyorum. Geçecek.
  • SiyamkedisiZorro  (02.04.21 18:39:14)
sevdiğim yemeği yapmak ya da yeni bir tarif denemek benim hem ruhumu hem de karnımı doyuruyor :) günler de uzadı güneş geç batıyor fonda da sevdiğin müzikleri aç

  • freebird5406_2  (02.04.21 18:51:28)
Yürümek ve müzik dinlemek 1 saatte senin iş tamam :)

  • esinikaybetmiscorap.  (02.04.21 21:02:31)
valla ben tiktoka bakiyorum. ya dabir cocuk bul onunla zaman gecir oyna nese verip unutturuyor.

  • tunaktunaktun  (03.04.21 07:41:44)
Kosmak kosarken müzik dinlemek ve aglamak. Sonrasinda dus almak ve dusun altinda da aglamak. Sonra yuksek kalorili yemek yemek ve hem buna hem de gecen gune aglamak sonra komedi filmi izlemek ve aglamak. Uykuya dalarken aglamak uyku ve kapanış. Sabaha bir sey kalmaz.

  • punk  (04.04.21 01:51:11)