[]

booking.com rezervasyonu ve Ankara'da kalacak yer

VPN değiştirip bookingten Türkiye'deki otellere rezervasyon yapsam sorun olur mu?
Ankara'da nerede kalınmalı önerilerinize açığım.

Teşekkürler..

 
kalacağınız yeri bulup direkt oteli arayıp fiyat sorun. bazen oteller booking'e göre daha uygun teklif verebiliyor.

Ankara'nın neresinde kalacaksınız ve bütçeniz nedir?
  • himmet dayi  (01.04.21 18:17:24) 
Aynen arayıp sormayı da planlıyorum.
Lokasyon fark etmiyor.
Otelin temziliği çok önemli. Lokasyon daha çok ikinci planda.
Pandemi sebebiyle bilinen bir otelde kalmayı planlıyorum.
Bütçe/performans açısından en iyi olabilecekleri tercih edeceğim.
  • tiptansoguyantipci  (01.04.21 19:14:33) 
Şu an Kavaklıdere Holiday Inn'de konaklıyorum. Temizlik konusunda çok beğendim, konfor da iyi. Bütçene uyarsa değerlendirebilirsin. Geldiğimde ilk Kavaklıdere Otel 2000 diye bir otele geldim (4*), odaya çıktım banyo falan leş. Geri hemen çıkış yapıp buraya geldim. Seçenek olarak dursun aklında.


  • cowboy  (02.04.21 05:02:27) 
Teşekkür ederim.


  • tiptansoguyantipci  (02.04.21 08:07:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.