array(0) { } ekşi duyuru - Kripto para vergi mevzuları? Platform mu değiştirsem?
array(0) { }
[]

Kripto para vergi mevzuları? Platform mu değiştirsem?

Merhaba arkadaşlar,

Bugün şu kripto paralara vergi düzenlemesi için platformlardan bilgilerin talep edildiği haberini gördüm sözlükte. Zaten epeydir konuşulan bir mevzuydu. Şimdi ben BTCTürk kullanıyorum. Bu olaylardan sonra Binance'a mı geçsem diyorum? Biliyorum Binance'dan da isteyebilirler bilgileri ama BTCTürk'den daha güvenli olacağı kesin. Haraç ödemeye niyetim yok çünkü. Siz ne diyorsunuz?


 
binance'a da banka aracalığı ile para yatırıp çekeceğiniz için değişen bir şey olmayacak, giriş çıkıştan komisyon alacaklar. he ama yine de geçin, her türlü binance iyidir.


  • rose parks  (01.04.21 18:02:24) 
giriş için binance'yi öneririm. bitcoin denince akla gelen 1. sıralamadaki dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. alım satım yaparken %0.1 komisyon ücreti var. üye olurken (referans kimliği) bölümüne "19916261" bu kupon kodunu girerseniz komisyon ücreti %0.08'e düşüyor. veyahut
bu " accounts.binance.com " kupon linkinden üye olursanız alım satımlarda %20 indirim oranından faydalanabilirsiniz.

  • heart-collector  (29.04.21 04:47:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.