Trendyoldan ayakkabı alınır mı?

Bir ayakkabı beğendim.
Puma’nın kendi sitesi ve diğer bilindik tüm sitelerde ayakkabının fiyatı 549₺
Tam alacakken trendyolda bir satıcıda 384₺ olduğunu gördüm. Fiyat farkı az sayılmaz.
Trendyoldan daha önce hiç alışveriş yapmadım. Orijinalliğine güven olur mu sizce?

ayakkabı bu

tr.puma.com

m.trendyol.com

trendyolda aynı ürünü farklı satıcılar satabiliyor. satıcıya dikkat edin. linkini verdiğiniz ayakkabıyı kayaspor mağazası satıyor. aynı isimle ankara'da bir mağaza var ve kendi sitesinde 549'a satıyor. trendyol'a özel indirim yapmış olabilir. eğer alırsanız örneğin gidip boynerdeki ürünle karşılaştırırsınız, sahte gibi hissederseniz iade edersiniz. arada trendyol olduğu için iadede sıkıntı olmaz. bence alınır.

(git: www.kayaspor.com)
  • jepa  (01.04.21 00:36:10)