[]

yüksek sesli bluetooth kulaklık

haylou gt1 plus kullandım. ses düşük olduğu için memnun kalmadım. 150-250 TL arası sesi yüksek bir ürün istiyorum. lakin işte, alıyorsun sesi düşük çıkıyor, kulağa taktığın için de iade edemiyorsun öyle kullanıyorsun.

tabi bu fiyat aralığına öyle gümbür gümbür bir şeyler beklemiyorum da. en azından gaylou gt1 plus'tan yüksek çıkarsa sesi sevinirim.

telefonum : xiaomi

 
Youtube da enes özen çokça bt kulaklık inceliyor

Benim aklımda kalan edifier x3 modeli var f/p ses kalitesi yüksekliği anlamında, fiyatı şu ara 300 civarı olmalı

youtube.com

5.48 de ses seviyelerinin listesi var
  • freebird5406_2  (31.03.21 20:30:36 ~ 20:34:53) 
Haylou T15


  • ryhmer  (01.04.21 09:43:29) 
Ben Aliexpress'ten indirim kuponu ile Blitzwolf FYE-7 aldım, oldukça memnunum.

Bass ağırlıklı seviyorsan bakabilirsin. Ses seviyesi de oldukça yeterli ben tamamen açamadım deneme amaçlı bile. Android telefon kullanıyorum, bir sıkıntı yok şu an için.

He bir tek Aptx desteği yok ama burada da sormuştum çok çok büyük fark etmiyor dediler. Karşılaştırma videolarında belki vardır sizin gt1 ile kıyaslaması.
  • chicha_v2  (21.04.21 11:16:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.