Payoneer'dan Enpara'ya dolar transfer ücretleri...

Nasıldır?

Garanti gibi bankalar arada epey bi kırpıklıyormuş diye duydum.

Enpara komisyon almıyormuş dediler.

Ne dersiniz ben de açsam mı bi hesap?

Bir de ek olarak Enpara hesabınızdan genel olarak memnun musunuz?

sondan başlıyorum, enpara'dan gayet memnunum, on üzerinden 9 veririm.
enpara birçok konuda komisyon almıyor doğrudur, ihtiyaç varsa aç bir hesap :)
payoneer kullanmadım, para gelişi hakkında cevabım yok maalesef.
  • pccopath  (31.03.21 18:56:08)
Açın tabii. Durduğunuz hata. Garanti Payoneer'den yolladığım 50 dolaresin 25'ine çöküp kuşa çevirmişti. Enpara döviz transferinden alsa bile 20 TL komisyon alıyor, değişmediyse tabi. Enpara hesabımdan memnunum ama artık kampanyaları falan çok leş, evlerden ırak.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (31.03.21 20:06:01)
yüklü miktarlarda çekilmeyecekse teb atm'leri genelde avantajlı oluyor, payoneer hesabından direkt dolar çekiminde. tl olarak çekince kurdan da dövüyorlar iyice kuş kadar kalıyor.
geliriniz arızi değil de düzenli olursa vergi konusunda da sorun yaşamamak için gerekli adımları atın diye hatırlatmanızı yapayım.

  • gkhncnzdgn  (31.03.21 20:57:48)
Yanlış demişler Enpara da güzel komisyon kesiyor. Kuveyt Türk'ün Senin Bankan diye bir olayı varmış Enpara gibi. Swift ücreti almıyormuş diye duydum.

  • otonomo  (01.04.21 00:24:43 ~ 00:25:00)