Amerika’dan gelecekten 1000 dolara laptop istesem mi?

İyi bir laptop alınabilir mi? Ayrıca Türkiye’de de garantisi olan marka var mı? Sıkıntı yaşar mıyım?

gelecek kişiden sanırım :)

amerikadan alınan ürünlerin burda garantisi var mı ya? sanırım yok.
  • benaslinda  (31.03.21 11:55:11)
İnsan arkadaşım gelecek

  • toucheamore  (31.03.21 12:12:30)
1000 kagit az ama 1300 1500'e cok kral makineler getirtebilirsin. su an indirim zamani degil ama gumruk vergisi odemeyeceksin en buyuk artisi bu. alirsan register ediyorsun sana firmaya gore en az 12 ay garanti veriyor. sikinti olursa yurtdisina kargoluyorsun. ufak bir ihtimal buradaki servise veriyorsun. problem cikarmasi cok olasi degil ama elektronik sonucta.

  • nibba  (31.03.21 12:16:15)
Maalesef su siralar laptop bulmak zor. Ben Amerika'dan Avrupa'ya baktim, düzgün fiyata yoktu. Avrupa'da denk geldi ne indirim ne bindirim olması gereken fiyat.
Maalesef elektronik tedarik zincirinde acayip sıkıntı var, ek olarak lojistikte de var. Bunlari üst üste ekleyince arz olmuyor talep cok olunca fiyatlar bindirimde.

Zamanınız varsa düzgün fiyata ryzen 4800h ve rtx 3060 bulursunuz. O olmadi rtx 2060 kesin bulursunuz.
  • logisticsmanager  (31.03.21 13:43:44)